تصویر لود شونده

درباره ما

این بخشی از واقعیت هایی درباره ماست

۸
سال سابقه فعالیت
۱۰۶۰۰
کاربر
۷۶۰۰
نوشته
۲۴۰۰
موضوع

“رویاهای خودتان را بسازید، در غیر این صورت فرد دیگری شما را استخدام می کند تا رویاهای او را بسازید .”

فرح گری

اهداف و حوزه های فعالیت

✔ توليد، فروش و استقرار بسته های نرم افزاری

✔ پشتيبانی و توسعه نرم‌ افزار و سخت افزار

✔ طراحي و اجرای پروژه هاي شبكه و ديتا

✔ برنامه ريزی استراتژيك در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

✔ مشاوره، طراحي و اجرای پروژه های مختلف در حوزه های مختلف IT

✔ ايجاد و عرضه محصولات درحوزه IT با اولويت محصولات نرم افزاری

✔ ارائه خدمات با ارزش افزوده بالا درحوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

✔ توليد محصولات انحصاری نرم افزاری و ارائه آن درسطح كشور

✔ تامين اينترنت پرسرعت جهت استفاده سازمان ها و شرکت هاي دولتی و غير دولتی

✔ تامين و ارائه تجهيزات سخت افزاری مورد نياز سازمان ها و شرکت هاي دولتی و غير دولتی

تاریخچه شرکت

✔ شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات شبکه گستر فاتح آسیا در تاريخ ۱۳۹۶/۸/۳۰ بصورت شرکت با مسئولیت محدود تاسيس و در سازمان ثبت اسناد و املاك كشوربه شماره ۲۴۰۱ به ثبت رسيد.

✔ اين شرکت، بمنظور ارائه انواع خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات به مجموعه خانواده جمهوری اسلامی ایران، تأسيس گرديد و با وجود نوپايی، در زمانی كوتاه توانست جايگاهی شايسته ای را بيابد.

✔ خط مشی كلی شركت ارائه محصولات و خدمات كیفی با قیمت مناسب می باشد. ورود به بازار پروژه های بزرگ IT و تقویت مشارکت با بخش خصوصی به جهت ارتقای توان فنی و اجرایی شرکت و اصلاح ساختار سازمانی شرکت به منظور حرکت به سمت ساختار پروژه محوری و توسعه بازار از اهداف مهم این شرکت می باشد. بطوریکه از سال ۱۳۸۹، مشارکت در اجرای پروژه های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح کشور و سرمایه گذاری در این حوزه، در سر فصل فعالیتهای کاری و برنامه های میان مدت و بلند مدت تیم امنیتی فاتح گر بوده که در سال ۹۴ با راه اندازی سایت و انجمن تخصصی امنیت شبکه و حال تبدیل به یک مجموعه بزرگ تر تحت عنوان “شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات فاتح گر” قرار دارد.

✔ شركت فناوری اطلاعات و ارتباطات فاتح گر در سایه تلاش و همت مداوم مدیران، مشاوران، كارشناسان و كاركنان خود، در سایه الطاف حضرت حق و با تلفیق روشهای مدیریت و رهبری، سازمانی منسجم، قوی، پویا و قابل انعطاف به وجود آورده كه افتخار دارد محصولات و خدمات متنوع خود را در زمینه های مختلف IT به سازمان ها، شرکت ها و موسسات در سراسر کشور عزیزمان ایران ارائه نماید.

✔ این شركت در زمینه های نرم افزار ، سخت افزار ، شبکه و امنيت فعاليت و در اجرای پروژه های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، مشارکت و سرمایه گذاری می نمايد.

تیم ما

با تیم قدرتمند ما بیشتر آشنا شوید!