تصویر لود شونده

درباره ما

این بخشی از واقعیت هایی درباره ماست

8
سال سابقه فعالیت
10600
کاربر
7600
نوشته
2400
موضوع

“رویاهای خودتان را بسازید، در غیر این صورت فرد دیگری شما را استخدام می کند تا رویاهای او را بسازید .”

فرح گری

اهداف و حوزه های فعالیت

✔ تولید، فروش و استقرار بسته های نرم افزاری

✔ پشتیبانی و توسعه نرم‌ افزار و سخت افزار

✔ طراحی و اجرای پروژه های شبکه و دیتا

✔ برنامه ریزی استراتژیک در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

✔ مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های مختلف در حوزه های مختلف IT

✔ ایجاد و عرضه محصولات درحوزه IT با اولویت محصولات نرم افزاری

✔ ارائه خدمات با ارزش افزوده بالا درحوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

✔ تولید محصولات انحصاری نرم افزاری و ارائه آن درسطح کشور

✔ تامین اینترنت پرسرعت جهت استفاده سازمان ها و شرکت های دولتی و غیر دولتی

✔ تامین و ارائه تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز سازمان ها و شرکت های دولتی و غیر دولتی

تاریخچه شرکت

✔ شرکت پیشگامان فناوری اطلاعات شبکه گستر فاتح آسیا در تاریخ 1396/8/30 بصورت شرکت با مسئولیت محدود تاسیس و در سازمان ثبت اسناد و املاک کشوربه شماره 2401 به ثبت رسید.

✔ این شرکت، بمنظور ارائه انواع خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات به مجموعه خانواده جمهوری اسلامی ایران، تأسیس گردید و با وجود نوپایی، در زمانی کوتاه توانست جایگاهی شایسته ای را بیابد.

✔ خط مشی کلی شرکت ارائه محصولات و خدمات کیفی با قیمت مناسب می باشد. ورود به بازار پروژه های بزرگ IT و تقویت مشارکت با بخش خصوصی به جهت ارتقای توان فنی و اجرایی شرکت و اصلاح ساختار سازمانی شرکت به منظور حرکت به سمت ساختار پروژه محوری و توسعه بازار از اهداف مهم این شرکت می باشد. بطوریکه از سال 1389، مشارکت در اجرای پروژه های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح کشور و سرمایه گذاری در این حوزه، در سر فصل فعالیتهای کاری و برنامه های میان مدت و بلند مدت تیم امنیتی فاتح گر بوده که در سال 94 با راه اندازی سایت و انجمن تخصصی امنیت شبکه و حال تبدیل به یک مجموعه بزرگ تر تحت عنوان “شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات فاتح گر” قرار دارد.

✔ شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات فاتح گر در سایه تلاش و همت مداوم مدیران، مشاوران، کارشناسان و کارکنان خود، در سایه الطاف حضرت حق و با تلفیق روشهای مدیریت و رهبری، سازمانی منسجم، قوی، پویا و قابل انعطاف به وجود آورده که افتخار دارد محصولات و خدمات متنوع خود را در زمینه های مختلف IT به سازمان ها، شرکت ها و موسسات در سراسر کشور عزیزمان ایران ارائه نماید.

✔ این شرکت در زمینه های نرم افزار ، سخت افزار ، شبکه و امنیت فعالیت و در اجرای پروژه های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات، مشارکت و سرمایه گذاری می نماید.

تیم ما

با تیم قدرتمند ما بیشتر آشنا شوید!